You're reading: About us

About usJeśli macie ochotę dowiedzieć się czegoś więcej o serwisie princessmaker.pl, to zapraszam do lektury tego działu ^_- Znajdziecie w nim odpowiedzi na postawowe pytania dotyczące strony - kiedy powstała, kto ją tworzy i jak można pomóc w jej rozwoju. Jeśli chcielibyście wymienić się linkami lub buttonami z serwisem princessmaker.pl, to dajcie znać na info@princesasmaker.pl (obrazki buttonów, które możecie zamieścić na swojej witrynie i/lub blogu, znajdziecie na samym dole tej strony).Kiedy?


Serwis princessmaker.pl powstał jesienią 2007 roku - dokładnie 29-ego października. Na samym początku koncentrował się na dwóch pierwszych częściach "Princess Maker", z czasem pojawiały się kolejne działy, a sama strona sukcesywnie rosła w siłę. Ponieważ temat "PM" jest wciąż żywy (powstają choćby kolejne wersje gier na nowe platformy, wydawane są soundtracki i artbooki), strona nadal wzbogaca się o nowe materiały i informacje.

Kto?

Kto stoi za serwisem princessmaker.pl? Przez pierwsze miesiące działałam sama, zbierając wiadomości o "PM" rozproszone w sieci. Później skontaktował się ze mną XEN0N, służąc wsparciem technicznym i znakomitymi pomysłami. Z czasem ekipa współtworząca stronę stawała się coraz liczniejsza, w dużej mierze dzięki uruchomieniu forum dyskusyjnego.

Dziś jest nas już całkiem spora grupa - dane na stronę wciąż wprowadzam ja, ale materiały podsyła mi naprawdę wiele osób. Ogromne słowa uznania kieruję zwłaszcza w stronę Nemo, Tygryska, Guren, Princessy i Momoko - naprawdę duża ilość informacji, jakie znajdują się w serwisie, pochodzi właśnie od nich.

Po co?

Po co powstała ta strona? Pomysł na nią zrodził się niejako z potrzeby - brakowało mi takiego polskiego kompendium wiedzy o "Princess Maker". Uznałam, że spróbuję stworzyć serwis, w którym będzie można nie tylko znaleźć informacje o serii "PM", ale także poradniki ułatwiające grę - dla wielu osób język japoński to bowiem bariera nie do przeskoczenia i z tego względu rezygnowały one z bliższego zapoznania się z serią. 

Jak wesprzeć działanie princessmaker.pl?

Jeśli macie ochotę pomóc stronie w jej działaniu, macie jakieś pomysły lub sugestie, odezwijcie się na maila lub dajcie znać na forum. Wszyscy, którzy mają ochotę na współtworzenie serwisu, są mile widziani.

Pomóc możecie także informując o tej stronie swoich znajomych lub zamieszczając na własnych witrynach i/lub blogach poniższe buttony:


 Rozmiar: 88x31
 


Kod buttona:
<a href="http://www.princessmaker.pl" target="_blank">
<img alt="Princessmaker.pl" src="http://princessmaker.pl/static//button_88x31.gif" /></a>
 

Rozmiar: 140x80

 

Kod buttona:
<a href="http://www.princessmaker.pl" target="_blank">
<img alt="Princessmaker.pl" src="http://princessmaker.pl/static/button_140x80.gif" /></a>

 
Jeśli udzielacie się na forach dyskusyjnych, możecie także wstawić sobie w stopkę jeden z dwóch userbarów zrobionych przez XEN0N`a:

 

 
 
 
Za każdą formę reklamowego lub duchowego wsparcia będę bardzo wdzięczna ^_^